Hakkımızda

Mersin Üniversitesi Girişim Limanı

..

Tüm süreçte yanınızda olacak bir girişim paketi sunuyoruz! Mersin Üniversitesi tarafından 2018 yılında kurulan Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Uygulama ve Araştırma Merkezi diğer adıyla Girişim Limanı; başta Çukurova bölgesi olmak üzere tüm girişimcilik faaliyetlerine destek sağlamayı hedeflemektedir. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olmayı hedefleyen Girişim Limanı girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur. Kişilerin girişimcilik becerilerini kanıtlama şansını yakaladıkları benzersiz deneyimler ve ilham verici bağlantılar aracılığıyla küresel bir girişimcilik ekosistemi kurmayı hedeflemektedir.

Çukurova’nın ilk girişimcilik merkezini kurmuş olma özelliğini taşıyoruz.

 

Farklı bir kurucu, yapımcı, uygulayıcı, yatırımcı ve teknoloji meraklısı olan bir ekibiz

Erken aşamada girişimciliği teşvik ediyor ve hızlandırıyor, yeni başlayanların başarılı fikirlerini başarılı işlere dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Sosyal Alan Aktiviteleri ile girişimcilik üzerine konuşuyoruz.

MakerLab ve FoodLab ile fikirlerinizin prototiplerini görmenizi sağlıyor ve heyecanınızı paylaşıyoruz.

 

Üniversiteye bağlı olarak kurulmuş olmamız ve dinamizmimiz ile esnek ve kalite odaklı bir yönetime sahibiz.

Mersin Üniversitesi referansıyla bir çok önemli dış paydaş ve diğer seçkin üniversitelerle geliştirdiğimiz 50’yi aşkın işbirliği sayesinde nitelikli iş gücüne erişim kolaylığı sağlayabiliyoruz.

 

Programlarımıza seçilen yeni başlayanlara benzersiz bir destek seviyesi sağlayabiliyoruz

 

Tüm bu imkanlardan yararlanmak için hemen başvuruda bulunun, gelin öncelikle tanışalım ve fikriniz için neler yapabiliriz birlikte değerlendirelim.

Web Tasarım Web Tasarım