Ekibimiz


Prof. Dr. Ahmet ÇAMSARI

Mersin Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, 23 Nisan 1972 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. 1990 yılında Gaziantep Fen Lisesi’ni bitirdi. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi. 1996 yılında buradaki eğitimini tamamlayarak Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kardiyoloji İhtisası yaptı. 2001 yılı başında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra yaklaşık bir yıl boyunca Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştı.

2001 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı'na Yardımcı Doçent olarak atandı. 2006 yılında Doçent, 2012 yılında Profesör unvanı aldı. Çalışmalarını ritim bozuklukları üzerine yoğunlaştırdı. Mersin'de Elektrofizyoloji ve Renal Denervasyon gibi bazı uygulamaların başlamasını sağladı.

Prof. Dr. Çamsarı'nın yaklaşık 50’si yurtdışı olmak üzere 100’ün üzerinde bilimsel çalışması bulunmaktadır. Türk Kardiyoloji Derneği ve European Cardiovascular Society üyesi olan Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, iyi derecede İngilizce ve orta seviye Almanca bilmektedir. Prof. Dr. Ahmet Çamsarı 28 Kasım 2014 tarihinden itibaren Mersin Üniversitesi Rektörü olarak görev yapmaktadır.


Ekibimiz

 

Tüm bu imkanlardan yararlanmak için hemen başvuruda bulunun, gelin öncelikle tanışalım ve fikriniz için neler yapabiliriz üzerine konuşalım.

Web Tasarım Web Tasarım